UNCOMMON DESIGN
USŁUGI PODSTAWOWE
PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKALNYCH
Projektujemy wnętrz oszczędne w formie, trzymając się zasady "less is more" Ludwiga Mies van der Rohe. Szukamy harmonijnych i czystych rozwiązań w przestrzeni. Staramy się wykorzystać naturalne atuty miejsca, w którym projektujemy, nawiązać do jego charakteru lub historii. Jednym razem odkrywamy zabytkową więźbę dachową, innym razem odnawiamy starą podłogę. Uciekamy się do różnych zabiegów, by stworzyć wyjątkowe miejsce.
Nade wszystko jednak, szanujemy klienta i zawsze mamy na uwadze jego potrzeby, czas i budżet.

PROJEKTY WNĘTRZ USŁUGOWYCH
Projektujemy wnętrza sklepów, lokali gastronomicznych, klubów muzycznych i biurowe. Za każdym razem staramy się usprawnić funkcjonowanie obiektu, dostosować do funkcji i potrzeb. Śledzimy bieżące trendy, adaptujemy najciekawsze pomysły i proponujemy najnowsze rozwiązania. Chcemy być o krok przed konkurencją i tą samą możliwość dajemy klientowi, dla którego pracujemy. Do tej pory projektowaliśmy kluby, sklepy odzieżowe i spożywcze a także nowatorskie laboratoria przedsiębiorczości dla szkół wyższych.
BUDYNKI MIESZKALNE
Staramy się by każdy prywatny dom, który budujemy odpowiadał wszystkim potrzebom i możliwościom klienta. Projektujemy zgodnie z etyką zawodu architekta, ze znajomością prawa i kierunków w jakich zmierza współczesna architektura.

BUDYNKI KOMERCYJNE
Projektujemy również budynki biurowe i użyteczności publicznej. Poza oczywistym spełnieniem wymagań dla danej funkcji obiektu, staramy się aby każdy był nowoczesny i zwracał na siebie uwagę jako budynek o wyjątkowych walorach estetycznych. Kontekst w jakim będzie się znajdował budynek i wpisanie architektury w otoczenie jest dla nas tak samo ważne jak jego funkcja.
USŁUGI DODATKOWE
WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
Oferujemy także pośrednictwo w zakupie sprzętu i materiałów wyposażenia wnętrz oraz organizację dostaw na miejsce budowy. Ze względu na dużą ilość zamówień, możemy zaoferować ceny niższe o 20-40% od cen w salonach. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami ceramiki sanitarnej, oświetlenia, mebli, armatury, drzwi, płytek ceramicznych, kamienia naturalnego, podłóg drewnianych i osprzetu elektrycznego na terenie Polski, Czech i Norwegii.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
Zajmujemy się też zagospodarowaniem dużych terenow zielonych i przydomowych ogrodów. Staramy się stworzyć tą przestrzeń w nawiązaniu do budynku i wnętrza, spójną z całym projektem atrakcyjną o każdej porze roku i funkcjonalną. W skład projektu ogrodu wchodzą, poza rozplanowaniem terenu, projekty poszczególnych elementów małej architektury jak oryginalne ławki, altany, baseny i sadzawki, oświetlenie i nawodnienie a także profesjonalne wizualizacje dzienne i nocne.
INWENTARYZACJE
Wykonujemy inwentaryzacje lokali mieszkalnych, usługowych i obiektów kubaturowych. Pomiarów dokonujemy sprzętem laserowym i przedstawiamy za pomocą rysunków z AutoCada w dowolnym formacie elektronicznym i papierowym.

NADZORY AUTORSKIE
Nadzorujemy pracę ekip wykonawczych według naszych projektów. Zajmujemy się logistyką i dbamy o przestrzeganie terminów. Zapewniamy w ten sposób, że realizacje są zgodne z projektami i interesem klientów. Stale współpracujemy ze sprawdzoną ekipą remontowo-budowlaną, do której zawsze oferujemy Państwu kontakt. Razem zrealizowaliśmy już kilkanaście inwestycji w Polsce i Norwegii.